Blíží se konec škoního roku a proto přichází čas bilancování, hodnocení a loučení.
S radostí předáváme také poděkování paní ředitelky:
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Terezce Polodnové, za její celoroční
podporu. Díky ní se mohly děti z naší školky seznámit podrobněji s prací a
posláním myslivců. Již po několikáté nám zprostředkovala setkání s paní
Věrou Burianovou z Prvního mysliveckého spolku žen s názvem Diana úžasné
povídání doplněné o spoustu skutečných trofejí, přírodnin a věcí, na které
si mohou děti sáhnout.
Kromě jiného nás během roku (na Vánoce, Velikonoce i kdykoliv se najde
příležitost) zásobuje vynikajícími domácími perníčky, které si pak děti ve
školce mohou nazdobit a odnést domů. Jménem svým, jménem kolegyň i všech
dětí DĚKUJEME!!!!
Romana Andělová
Pár fotografií z návtěvy v MŠ najdete zde: Rajče / MS Bor v MŠ